Россман Д.

Думай, як Amazon. Як стати лідером у цифровому світі. 50 1/2 ідей

Россман Д.

Думай, як Amazon. Як стати лідером у цифровому світі. 50 1/2 ідей

Товар Есть в наличии

Артикул:105904
175,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Країна Мрій
Год издания 2020
ISBN 9789669483829
Страниц 336
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 150x220 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Колишній керівний працівник Amazon, який запустив та масштабував Amazon Marketplace, пропонує найкращу книгу про те, як «думати, як Amazon» та досягти успіху в епоху цифрових технологій.

Дізнайся зсередини про те, як Джефф Безос та Amazon використовують надзвичайно послідовний підхід до інновацій, дослідження нових ринків та стимулювання нового розвитку. Ви зрозумієте унікальний менталітет та внутрішні механізми, які стимулюють високу якість роботи Amazon, починаючи з її прагматичного, тверезого підходу до нових цифрових ринків та закінчуючи її креативним ставленням до інновацій.

«Що б зробив Джефф?» Після того як Джон Россман покинув Amazon, щоб консультувати стартапи та корпорації, він безліч разів чув це питання від керівників, які хотіли дізнатися «секрет» історичного успіху Amazon. У цьому покроковому керівництві він дає 50 1/2 відповідей, базуючись на своєму досвіді керівної роботи в Amazon, і навчає сучасних бізнес-лідерів думати, як Amazon, розробляти стратегію, як Безос, і перемагати у конкурентній боротьбі, як ніхто в бізнесі.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Думай, як Amazon. Як стати лідером у цифровому світі. 50 1/2 ідей
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары