Джейсон Р.

Енциклопедія бравлерів

Джейсон Р.

Енциклопедія бравлерів

Товар Продан

Артикул:109486
326,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Артбукс
Год издания 2020
ISBN 9786177688920
Страниц 188
Тип обложки 7БЦ - твердый
Иллюстрации Цветные
Размеры 210x260 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Обов’язковий для прочитання інсайдерський гайд по ігровій сенсації!

Brawl Stars — це один із феноменів серед ігор у режимі реального часу, що завоював серця гравців по всьому світу. Щоб перемогти, треба вміти швидко реагувати, влучно цілитись, а також чудово добирати бравлерів і доречний стиль гри для кожної битви. Щоб зробити ігровий процес ще цікавішим, Brawl Stars пропонує кілька унікальних режимів з різними аренами, в кожному з яких є своє конкретне завдання.

Для чого ми видали «Енциклопедія бравлерів»:

Видання призначене для ознайомлення з Brawl Stars і детально розглядає всі основи гри, від завантаження до індивідуальних налаштувань окремих параметрів. Цінні поради в енциклопедії допоможуть гравцям:

розробити власну стратегію успіху для кожного рівня; опанувати різноманітні ігрові арени та здобути більше перемог; використати унікальні особливості кожного бравлера для здобуття переваги.

Гайд містить сотні скріншотів, які демонструють локації, наявних у грі бравлерів, їхні скіни і види атак. В енциклопедії послідовно викладено усі аспекти ігрового процесу у спосіб, доступний як новачкам, так і досвідченим геймерам.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Енциклопедія бравлерів
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары