Ролинг Дж.

Фантастичні звірі і де їх шукати

Ролинг Дж.

Фантастичні звірі і де їх шукати

Товар Есть в наличии

Артикул:93345
491,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Год издания 2018
ISBN 9786175851432
Страниц 156
Тип обложки Твердый, суперобложка
Иллюстрации Цветные
Художник Олівія Ломенек Ґілл
Размеры 245x290 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж. К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Фантастичні звірі і де їх шукати
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары