Лукоминский М.

Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків

Лукоминский М.

Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків

Товар Есть в наличии

Артикул:109798
164,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Виват
Год издания 2021
ISBN 9789669822451
Страниц 256
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 150x205 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Чому одні продукти привертають нашу увагу, а інші ні? Чому одні компанії стають чемпіонами навіть на переповнених конкурентами ринках, а інші щодня ведуть боротьбу за виживання? Книжка не просто дає відповіді на ці запитання, але й розповідає, чому у вас більше не вийде перемагати конкурентів лише за рахунок хорошого продукту, а також пропонує низку практичних інструментів, які допоможуть виділитися з натовпу й завоювати серця клієнтів. Вона водночас надихає, висвітлює поширені помилки та спонукає відмовитися від застарілих підходів, щоб поглянути на світ бізнесу по-іншому.

Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтеся про основи правильного підходу до вдосконалення й побудови успішного бізнесу, спираючись на приклади провідних українських компаній, а також практичний досвід автора, якого він набув, працюючи над власними і клієнтськими проєктами.

Книжка стане в пригоді як початківцям, так і досвідченим підприємцям, а також спеціалістам у галузі маркетингу й менеджменту, які хочуть зробити внесок в успіх свого проєкту.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары