Темплар Р.

Правила кар'єри

Темплар Р.

Правила кар'єри

Товар Продан

Артикул:104471
154,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Країна Мрій
Год издания 2020
ISBN 9789669483119
Страниц 296
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 145х215 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Персональні поради, як досягнути успіху в роботі!

Для деяких людей робота - як легкий вітерець. Вони безтурботно перелітають сюди-туди, завжди кажуть і роблять правильні речі, їм більше платять, вони отримують підвищення.

Чи є щось таке, що знають успішні люди і чого не знаємо ми? Ну звісно ж, є. Вони знають правила кар'єри. Ці правила - керівні принципи, які покращать вашу роботу. Вони забезпечать вам упевненість, яка принесе вам захоплення, повагу і допоможе у вашому наступному підвищенні.

В одному з найуспішніших світових бестселерів про правила кар'єри викладено настанови від Річарда Темплара, які надихають вас і змінять ваше життя. У книзі, яка містить резонні поради, варті глибокої уваги ідеї, практичні стратегії, прагматичну мудрість, автор із немалою часткою гумору просто й чітко пояснює 100 принципів щасливого, успішного та приємного трудового шляху.

Річард Темплар - автор численних бестселерів, присвячених саморозвитку, кар'єрному росту й досягненню успіху в житті, пропонує 100 правил, необхідних для просування службовими сходами.

Мы также рекомендуем
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Правила кар'єри
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары