Кеннел Ш.

Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу

Кеннел Ш.

Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу

Товар Продан

Артикул:110720
265,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Форс Украина
Год издания 2021
ISBN 9789669935977
Страниц 204
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 162х210 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

YouTube змінив наш світ — те, як ми переглядаємо відео, комунікуємо і продаємо, — відкривши новий підприємницький ландшафт для амбітних людей. Щорічно тисячі користувачів заробляють мільйони або й десятки мільйонів завдяки відео-контенту. І, маючи правильну дорожню мапу, ви теж можете вийти на шлях до реального впливу й доходу.

У книзі «Секрети YouTube» експерти з онлайн-відео Шон Кеннел і Бенджі Тревіс спираються на десятирічний досвід, а також інтерв’ю з понад сотнею найуспішніших творців, щоб дати вам покроковий посібник з успіху на YouTube.

Ви дізнаєтесь: • Сім основних складових прибуткового каналу • Нові стратегії отримання переглядів і підписників • Десять способів заробити на YouTube • І багато іншої корисної інформації

Попри те, новачок ви чи професіонал, ця книга відкриє вам, як використовувати YouTube, щоб залучити підписників, створити прибутковий бізнес і значно вплинути на життя багатьох людей.

Мы также рекомендуем
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Секрети YouTube. Посібник зі зростання кількості підписників та прибутку за допомогою відеовпливу
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары