Миллер Ф.

Супермен. Рік першй. Графічний роман

Миллер Ф.

Супермен. Рік першй. Графічний роман

Товар Продан

Артикул:105696
430,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Рідна мова
Серия КомиксDС
Год издания 2020
ISBN 9789669174925
Страниц 216
Тип обложки Инт
Иллюстрации Цветные
Размеры 165x250 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Від зруйнованих шпилів Криптона до буколічних полів Канзасу, від підводної величі Атлантиди до хаотичної енергії «Дейлі Пленет»… Уся історія Кларка Кента, останнього сина Дому Елів, давно стала легендою. Тепер двоє великих творців об’єднують сили, щоб вдихнути життя у сміливе бачення оріджина Людини зі Сталі.

У «Супермені. Рік перший» сценарист Френк Міллер («Бетмен: Повернення темного лицаря», «Місто гріхів», Ronin) та художник Джон Роміта-молодший («Залізна Людина», «Неймовірна Людина-Павук», Kick-Ass) розкрили на повну свої оповідні таланти, щоб переосмислити важливі випробування, які має пройти юний Кларк, аби вибороти місце в нашому світі.

Він вчиться балансувати між серйозною відповідальністю та безмежними можливостями. Також Кларк повинен, як і всі решта, розвивати свою людяність — вибудовуючи стосунки щоразу з іншою людиною. Крутіший за супер-яскраві пригоди, сильніший за роман дорослішання, «Супермен. Рік перший» — це внутрішнє дослідження фундаментальної важливості вибору в мандрівці американської ікони назустріч героїзму.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Супермен. Рік першй. Графічний роман
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары