Шефе У.

Суперстудент

Шефе У.

Суперстудент

Товар Продан

Артикул:102863
140,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Країна Мрій
Год издания 2019
ISBN 9789669483690
Страниц 240
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 145x215 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Чимало хто вважає, що не здатен учитися краще, бо високих результатів досягають тільки найрозумніші. У своїй книжці Улаф Шеве переконливо доводить, що це на так. Автор, який від самої молодшої школи не ловить зірок з неба, завдяки своєму унікальному підходу до навчання перетворився на суперстудента, який зміг вступити одразу в декілька найкращих університетів світу.

У своєму посібнику він розповідає про всі техніки, які застосовував з таким чудовим результатом: як читати і як запам'ятовувати, як складати усні й письмові іспити, як підвищити мотивацію і продуктивність, як покращити дисципліну й відповідальність, а головне - як знаходити в навчанні баланс, щоб отримувати від нього справжнє задоволення! Якщо ви хочете покращити свої оцінки й стати найкращим студентом, при цьому не жертвуючи свої оцінки й стати найкращим студентом, при цьому не жертвуючи своїм вільним часом, ця книжка саме для вас.

Улаф Шеве - знавець і викладач навчальних методик. Хоча у школі він був посереднім учнем, завдяки особливому підходу до навчання він згодом зміг виграти Фулбрайтівську стипендію; поїхавши за обміном в Каліфорнійський університет, став там відмінником, а пізніше закінчив з відзнакою Оксфорд. Улаф займається дослідженням взаємозв'язку навчальних методів, мотивації, навичок, віри в себе й результатів навчання.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Суперстудент
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары