Середюк А.

Український рік. Історія, традиції, звичаї, обряди

Середюк А.

Український рік. Історія, традиції, звичаї, обряди

Товар Продан

OutOfStock
Артикул:96315
139,00 грн.
Дополнительная информация
Год издания 2018
ISBN 9789661635783
Страниц 384
Тип обложки 7БЦ - твердый
Иллюстрации Черно-белые
Размеры 150х205 мм
Язык Украинский
Издательство СТЕБЕЛЯК ФОП
Аннотация

Подробности

Автор цієї книги не е богослов чи теолог і не ставить перед собою мету очорнити якусь релігію, образити почуття віруючих, переконати у поверненні до ведичної філософії наших предків. У кожного своя дорога до Храму.

Автор - історик. А історія - вчителька життя (Historia est magistra vite). Тому він намагається прояснити витоки нашої духовності. Адже українській цивілізації- понад 7 тисяч років. Чому одні святкують Різдво 25 грудня, а інші - 7 січня? Чому одне свято ми називаємо Паска, Воскресіння і Великдень? Шановний читачу! Розгорнемо припорошені віками сторінки нашої стародавньої історії, відчуємо духовний світ пращурів, яких називали «внуками ДажБожими». Наш Каменяр писав: «Пам'ятайте, моїдруги, ширіть скрізь і все Правду, і ніщо більше, як Правду... Бо хоча Правда зразу усім гірка, так все-таки згодом, вона скрізь бере верх, й стає солодкою спасителькою людства...».

Книга для тих, хто прагне до істинних етнічних знань, може відкрити їх у собі генетичну етнічну матрицю. Для тих, хто не боїться «пізнати Правду, яка визволить Вас».

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Український рік. Історія, традиції, звичаї, обряди
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары