Гелловей С.

Велика четвірка. Прихована ДНК Amazon, Apple, Facebook i Google

Гелловей С.

Велика четвірка. Прихована ДНК Amazon, Apple, Facebook i Google

Товар Продан

Артикул:98538
217,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Країна Мрій
Год издания 2019
ISBN 9789669480187
Страниц 296
Тип обложки Твердый переплет
Размеры 145х215 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Упродовж останніх 20 років кожна з таких відомих компаній-гігантів, як Apple, Amazon, Facebook і Google, забезпечила людству більше можливостей для задоволення матеріальних потреб, спілкування, процвітання і навіть розвитку, ніж будь-яка інша подібна структура за всю історію свого існування.

Однак завдяки чому ці комерційні структури змогли стати настільки могутніми та всевладними? Яким чином їм вдалося проникнути в душі людей так глибоко, що тепер вони здатні впливати на наші рішення і визначати наші уподобання? І як такі безпрецедентні масштаби цих компаній і вплив, який вони чинять, позначаться на майбутньому світової економіки? А чи не судилося їм, так само як і бізнес-титанам, що існували раніше, розчинитися в тіні молодших і успішніших конкурентів? Чи, можливо, вони настільки добре захищені, що ніхто інший просто не має шансу на перемогу?

Намагаючись отримати відповіді на ці запитання, Скотт Гелловей аналізує притаманні компаніям ''Великої четвірки'' стратегії, дає поради щодо того, як їх можна застосовувати в різних сферах діяльності.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Велика четвірка. Прихована ДНК Amazon, Apple, Facebook i Google
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары