Даллек Р.

Франклін Делано Рузвельт. Життя політика

Даллек Р.

Франклін Делано Рузвельт. Життя політика

Товар Есть в наличии

Артикул:101807
649,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Країна Мрій
Год издания 2019
ISBN 9789669483003
Страниц 552
Тип обложки Твердый, суперобложка
Размеры 167x236 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Ця книга вирізняється унікальним стратегічним баченням і свіжим поглядом на низку важливих питань, пов'язаних із президенством одного з найвидатніших американців. Як людина такого привілейованого походження потрапила до когорти найполум'яніших борців за права знедолених? Як їй взагалі вдалося запровадити настільки революційні зміни у діяльності соціально-економічних інституцій? Звідки взялися ідеї, що дали змогу Рузвельту так суттєво змінити зовнішню політику Америки, перетворити країну, що сповідувала ізоляціонізм, на країну зі статусом наддержави?

Ще до того як обійняти пост президента, Рузвельт встиг здобути повагу й любов мільйонів співвітчизників, працюючи на посадах заступника міністра військово-морського флоту та губернатора Нью-Йорка. І хоча багато його біографів погоджуються з думкою, що захворювання на поліомієліт у 39-річному віці надало діяльності політика більш гуманного спрямування, Даллек вважає, що було б необ'єктивно лише цією недугою пояснювати його перетворення на вправного політика, якому американський народ довірив бути президентом упродовж чотирьох термінів і який просував надзвичайно прогресивні як для того часу зміни. Автор пояснює успіх Рузвельта розумінням двох прозірливих політичних ідей.

По-перше, він вважав президентську владу центральною та найбільш впливовою гілкою політичної системи. Під його керівництвом країна змогла вийти з Великої депресії та вистояти у Другій світовій війні. По-друге, Рузвельт стверджував, що ефективність американськоїт політичної системи залежить від побудови громадянському консенсусу, забезпечення стабільної та тривалої підтримки народу. Долаючі внутрішні й міжнародні виклики, що постали перед країною, він усвідомлював, що ухвалюючи політичні рішення, надзвичайно важливо приділяти увагу всьому спектру громадської думки - це був чи не найважливіший із винесених президентом уроків ефективного лідерства, який зберігає своє значення і донині.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Франклін Делано Рузвельт. Життя політика
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары