Макафи Э.

Машина, платформа, натовп

Макафи Э.

Машина, платформа, натовп

Товар Есть в наличии

Артикул:111843
318,00 грн.
Дополнительная информация
Издательство Наш Формат
ISBN 9786177730612
Страниц 336
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 140х210 мм
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Чому машини, платформи і натовп є запорукою успіху в сучасній економіці.

З розвитком комп’ютерних потужностей зростає і майбутній потенціал людства. Стрімке розширення можливостей машин, поява великих і впливових платформ та натовп з величезною кількістю знань, досвіду та ентузіазму — усе це тенденції, які змінюють світ бізнесу.

Автори цієї книжки дають поради, як переосмислити наші цінності в цифрову епоху, та запевняють, що наступні кілька десятиліть можуть і мають бути кращими, ніж будь-які інші в історії людства.

Ендрю Макафі — один з керівників ініціативи Массачусетського технологічного інституту з вивчення цифрової економіки. Разом зі співавтором Еріком Бріньолфссоном входять до списку Thinkers 50 серед топ-менеджменту і групи людей Politico 50, що трансформують американську політику.

Ерік Бріньолфссон — один з керівників ініціативи МТІ з вивчення цифрової економіки та професор в Школі менеджменту Слоуна. Разом з Ендрю Макафі є співавтором бестселера «Друга епоха машин», а також одним з найцитованіших науковців у галузі інформаційних систем та економіки.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Машина, платформа, натовп
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары