Покидаева Т

Велика дитяча енциклопедія

Покидаева Т

Велика дитяча енциклопедія

Товар Есть в наличии

Артикул:5724
Дополнительная информация
Издательство Махаон
Серия енциклопедія
ISBN 9789666054954
Страниц 336
Тип обложки  Твердый
Иллюстрации Цветные
Размеры 22 х 27 см
Язык Украинский
Аннотация

Подробности

Чудова книга для чомусиків, з якої легко дізнатися багато дивовижного та нового про наш світ, про таємниці живої природи, визначні історичні події та легендарні постаті, різні країни та народи, головні відкриття та винаходи та отримати вичерпні відповіді на численні запитання. Енциклопедія складається зі змістовних статей, написаних легкою зрозумілою мовою для маленької аудиторії, чудових ілюстрацій, які майстерно доповнюють текст статей. Книга адресована допитливим чомусикам, вона допоможе дитині стати справжнім маленьким ерудитом.

Отзывы пользователей

Замовила книгу на подарунок,дуже сподобалась.Цікава,змістовна.Ціна теж прийнятна.Окреме спасибі менеджерам.Допомогли вибрати ще дві книги.Дуже уважні і компетентні.Замовлення виконали дуже швидко.Задоволена роботою магазину.Приємно, що є такі відповідальні працівники.Можу із задоволенням рекомендувати цей магазин всім.

,

Заказала две енциклопедии внукам подарю как дополнение к подаркам на новый год. Просмотрела сама книга очень хорошая как раз для маленьких почемучек ,написана крупным шрифтом ответы краткие и доходчивые.спасибо буду регулярно заходить на ваш сайт .

,
Оценка
5/5
5 5
Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Велика дитяча енциклопедія
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары