Адлер Я.

Зовнішня історія. Що приховує шкіра. Два квадратні метри, які визначають наш спосіб життя

Адлер Я.

Зовнішня історія. Що приховує шкіра. Два квадратні метри, які визначають наш спосіб життя

Товар Продан

OutOfStock
Артикул:95762
125,00 грн.
Дополнительная информация
Год издания 2018
ISBN 9786171254381
Страниц 352
Тип обложки 7БЦ - твердый
Размеры 135х205 мм
Язык Украинский
Издательство Клуб семейного досуга
Аннотация

Подробности

А ви знали, що шкіра — найбільший орган нашого тіла? Це наш зовнішній шар, захисна оболонка, камуфляж, антена, яка допомагає взаємодіяти з довкіллям. На одному квадратному сантиметрі шкіри міститься майже 2500 рецепторів. Тільки уявіть — шкіра здатна слухати й нюхати! А ще вимірювати температуру, поглинати світло, перетворюючи його на тепло. Вона захищає нас, але й сама потребує захисту. Бо на шкірі живе величезна кількість бактерій, грибків, вірусів та паразитів. Шкіра — це карта, яка відображає все, що відбувається в нас усередині. Хочете навчитися читати її?

З цієї книжки ви дізнаєтесь: • що захищає шкіру; • про що свідчать розтяжки, родимі плями, акне та рубці; • чому людина пітніє; • наскільки часто і ретельно слід митися; • як впливає на шкіру сонце; • від чого варто відмовитися заради здоров’я шкіри та багато іншого.

Про автора:

Яель Адлер — доктор медичних наук, відомий німецький дерматолог, авторка кількох наукових праць та бестселера «Що приховує шкіра», експерт з питань охорони здоров’я на телебаченні та у друкованих ЗМІ, член багатьох медичних товариств.

Отзывы
Напишите ваш собственный отзыв
Вы пишете отзыв на товар: Зовнішня історія. Що приховує шкіра. Два квадратні метри, які визначають наш спосіб життя
Как вы оцениваете этот товар? *
Оценка
0/5


Похожие товары